Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Люкс качество оригинала. Натуральные материалы. Размеры оригинала
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gucci |
| Страна производитель | Италия |
| Длина | 100 см |
| Пол | Женский |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 100 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.5 кг |
| Высота (см) | 100 см |
| Длина (см) | 100 см |
| Материал | Кашемир |
| Сезон | Осень/Зима |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз











